Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

PShowBlog Kategorie

Lista produktów producenta: Yango

Poznaj polską firmę, która w kwestii jakości nie uznaje kompromisów i nie boi się konkurentów zza oceanu. Marka YANGO powstała w 2014 roku w oparciu o polski kapitał. Naszym powołaniem stało się stworzenie naturalnych suplementów diety najwyższej jakości. Rozwój następował krok po kroku, począwszy od dwóch suplementów diety, a dziś jest to ponad 100 różnych produktów.

CO ZNACZY „YANGO”


Nazwa wiąże się z naszą filozofią, gdyż „yango” w języku cebuańskim (używanym na Filipinach) oznacza ukłon. „Chcieliśmy, by nasza praca była ukłonem w stronę Natury, zdrowia, oraz Klientów, którzy zaufali naszej jakości.” – wyjaśnia Aleksander Kosiński, Prezes YANGO Sp. z o.o.
Nawiązuje też do koncepcji yin i yang filozofii chińskiej. Yang (dosłownie rozumiane jako „nasłonecznione miejsce”) reprezentowana przez biel i Słońce, oznacza siłę, aktywność, radość, dobro i lato.


MISJA


Wierzymy, że dzięki dostępowi do produktów medycyny naturalnej, każdy jest w stanie żyć dłużej, zdrowiej i efektywniej. Uważamy, że nasze produkty mogą pomóc każdej osobie gotowej na zmiany w utrzymaniu zdrowia i witalności.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Śledź nas na Facebooku