Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Lista produktów producenta: Xenico Pharma

Xenico Pharma Sp. z o.o. zlokalizowana jest na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego we Wrocławiu. Xenico Pharma jest jedną najbardziej dynamicznie rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Już od 2011 roku koncentruje się na badaniach, produkcji oraz sprzedaży najwyżej jakości produktów farmaceutycznych.

Xenico Pharma Sp. z o.o. zlokalizowana jest na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego we Wrocławiu. Xenico Pharma jest jedną najbardziej dynamicznie rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Już od 2011 roku koncentruje się na badaniach, produkcji oraz sprzedaży najwyżej jakości produktów farmaceutycznych.


Xenico Pharma to wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów, których łączy zaangażowanie, zaufanie, wrażliwość, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów. Xenico Pharma posiada Dział Sprzedaży, składający się z przedstawicieli farmaceutycznych i medycznych, których rolą jest budowanie trwałych relacji z kontrahentami.


Misją firmy jest wspieranie zdrowia, zapewnienie lepszego komfortu życia i witalności. Jest to możliwe dzięki ciągłemu rozwojowi i aktywnej współpracy z grupą przedsiębiorstw z klastra naukowego Nutribiomed zlokalizowanego we Wrocławskim Parku Technologicznym, a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Xenico Pharma kładzie nacisk na stale zwiększany potencjał naukowo – badawczy umożliwiający produkcję innowacyjnych i skutecznych preparatów farmaceutycznych.


Xenico Pharma produkty

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów