Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

PShowBlog Kategorie

Olejki zapachowe

Aromaty zapachowe

Olejki zapachowe to połączenie olejków eterycznych z ciekłymi substancjami syntetycznymi. Ich jedynym walorem jest zapach, który może byś stosowany w kominkach zapachowych lub środkach czystości.  W odróżnieniu od olejków eterycznych, nie posiadają właściwości terapeutycznych.  Każdy olejek może być zapachem domu, auta, ogrodu, a przede wszystkim ma dostarczać przyjemnych doznań dla każdego z nas. Olejki zapachowe są stosowane w produkcji odświeżaczy powietrza.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Pachnąca pielęgnacja domu

Zapach domu jest bardzo ważny w aranżacji wnętrza. Odpowiednio dobrany olejek zapachowy sprawi, iż Twój dom stanie się oazą spokoju i odpoczynku dzięki naturalnym zapachom wydobytym z olejków aromatycznych.

Olejki zapachowe do domu to również sprzątanie z zapachem. Umil sobie odkurzanie dodając kilka kropel naturalnego olejku zapachowego do worka w odkurzaczu, lub jeśli posiadasz odkurzacz wodny wkrop kilka kropel do zbiorniczka z wodą. 

Doskonałym sposobem na odświeżenie szafy są naturalne olejki zapachowe. Kilka kropel na chusteczkę lub ręcznik papierowy wypełni Twoją szafę ulubionym aromatem.

Naturalne olejki zapachowe świetnie sprawdzą się w praniu. W płynach do prania czy proszkach do prania nie ma większego wyboru zapachów, możesz powiększyć paletę zapachów używając naturalnych olejków aromatycznych z naszego sklepu. Już kilka kropel olejku zapachowego odmieni pranie, teraz pościel może pachnieć jak tylko chcesz.