Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

t
Chloryn sodu

Chloryn sodu MMS - Cudowny minerał

Chloryn sodu Mineralne panaceum MMS

Chloryn sodu został odkryty w dżungli na Wyżynie Guajańskiej przez Jim’a Humble to ustabilizowany tlen, który został początkowo wykorzystany przez odkrywcę do uzdatnienia wody pitnej. Jim Humbel podróżując po dżungli zaopatrzył się w niewielkie buteleczki ustabilizowanego tlenu, który skutecznie niszczył wszelkie zarazki chorobotwórcze żyjące w wodzie.

Po tym wydarzeniu Jim Humble w 1996 r. odkryte panaceum (chloryn sodu) zaczął podawać chorym na malarię i tyfus, którzy wyrazili chęć leczenia. Ustabilizowany tlen podawany w odpowiednich proporcjach u części chorych już po czterech godzinach zniszczył malarię. W kolejnych dniach podawania preparatu u 70% pacjentów malaria zniknęła.

Wnioski tego wybitnego człowieka były dość proste, skoro człowiek składa się z 70% wody to chloryn sodu MMS może zniszczyć szereg zarazków chorobotwórczych.

Reakcja władz rządowych

Po błyskawicznym uleczeniu chorych Jim Humble rozpoczął sprzedaż w Gujanie ustabilizowanego roztworu tlenu. Informacja ta szybko przedostała się do prasy i mediów oraz tamtejszego ministra zdrowia, który po trzech dniach zakazał dalszej sprzedaży panaceum.

Pierwsza reakcja władz rządowych „troszczących” się o zdrowie obywateli była dla wielu zaskakująca, a jednocześnie oczywista. Jak się okazało, miejscowy szpital w porozumieniu z ministerstwem zdrowia oraz firmami farmaceutycznymi miała zostać pozbawiony dostaw medykamentów, jeżeli chloryn sodu nadal pozostanie rozpowszechniany wśród ludności.

Jim Humble został zmuszony do ucieczki z miasta do dżungli, gdzie leczył potrzebujących. Choroba dotknęła samego Humble’a u, którego w badaniach krwi wykryto malarię. Po postawionej diagnozie zastosował ustabilizowany tlen, po którym wykonał ponownie badania krwi, które wykluczyły chorobę. Humble był już pewny, że odkrył i miał w posiadaniu „wspaniały środek” nad, którym rozpoczął szczegółowe badania.

Dlaczego firmy farmaceutyczne nie chcę nas wyleczyć?

Przełomowe odkrycie Jim’a Humble’a zmieniło na zawsze środowisko medyczne, jednak mimo prób wprowadzenia na rynek farmaceutyczny MMS-a światowe koncerny farmaceutyczne cały czas odmawiają. Wielu badaczy, pracujących nad leczniczym działaniem na organizmy ssaków udowodniło jego fenomenalne działanie przy zwalczeniu licznych chorobotwórczych zarazków, grzybów i wirusów. Nawet Światowa Organizacja Zdrowia nie dopuściła MMS-a do leczniczych substancji. Przez WHO została zakwalifikowana jako substancja niebezpieczna (trucizna). Oficjalnie MMS, czyli chloryn sodu jest wykorzystywany wyłącznie do oczyszczania wody na całym świecie. Dane dotyczące osób stosujących MMS pozostają nieznane, jednak wiadomo, że substancja jest wykorzystywana w medycynie oraz terapiach naturalnych.

Skoro poznaliśmy opinie środowisk farmaceutycznych i medycznych zapoznajmy się z opiniami osób, które stosowały chloryn sodu.

Wyleczeni przez chloryn sodu MMS

Prezentowane wypowiedzi osób stosujących chloryn sodu pochodzą z książki dr Antje Oswald „MMS mineralne panaceum” oraz z filmu „Zrozumieć MMS” wydanym przez Daniel-Peter- Verlag.

Wypowiedź dr Humiston’a amerykańskiego lekarza, pracującego w Meksyku na temat działania MMS:” W przypadku medykamentu lub jakiejś terpai chodzi o efektywność i pewność. Czy jakiś lek jest bezpieczny? Jest to zawsze sprawa najważniejsza. W dawkowaniu zalecanym przy MMS ten środek nie jest szkodliwy dla nikogo. Leczyłem nim wszystkie moje dzieci, które mają od dwóch do siedemnastu lat. Wydaje mi się, bliźniakom podałem to zanim skończyły dwa lata”.

Wypowiedź Genero Ignacio Argunio chorującego na łuszczycę:” Miałem łuszczycę, a to choroba nieuleczalna. Jest dziedziczna. Miałem objawy łuszczycy w różnych miejscach. Niektóre miejsca miały stany zapalne skóry, były zaczerwienione, łatwo krwawiły i sięgały głęboko do wewnętrznych warstw. Wysłano mnie do lekarza, który przepisał mi kortyzon, jedyny skuteczny środek tego typu zmiany skórne. Docent Antonio Romo Paz, chemik, docent na Uniwersytecie Sonora, polecił mi abym spróbował MMS. Objaśnił mi jak powinienem go przyjmować. Chodziło o chloryn sodu, przez dodanie kwasu cytrynowego chlor wytwarza wolne rodniki, które na skórze wykazują działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Jak do tej pory miałem silnie zajęte policzki, uszy łokcie i kolana. Gdy przyjąłem MMS wszystko się wyleczyło. Są widoczne jeszcze blizny, ale łuszczyca się cofnęła. Piekło i paliło, krzyczałem z bólu i krwawiłem, ale to już minęło”.

Wypowiedź Jim’a Humbl’a ” W ciągu ubiegłych miesięcy rozmawiałem przez telefon z setkami ludzi i otrzymałem tysiące e-maili, więc jestem całkowicie przekonany o tym, że mikroorganizmy w ciele mają o wiele większy wpływ na organizm, niż sądzimy. Przychodzą do nas ludzie, którzy przyjęli kilka dawek MMS (chlorynu sodu) i w ciągu dwóch, trzech godzin bóle, z powodu których cierpieli przez ostatnie dwadzieścia lat ustępują. Widziałem już, jak pewna osoba przyszła do nas o lasce, bo nie mogła poruszać się bez niej, a dwie, trzy godziny później po prostu ją wyrzuciła. I to dlatego, że preparat zabił mikroorganizmy, które zagnieździły się w jej stawach i mięśniach. Gdy zniknęły te organizmy, razem z nimi zniknęły bóle, a ciało ludzkie mogło znowu podjąć wykonywanie swoich funkcji”.

Wypowiedź Moniki K. Z Bawarii” Z różną zmiennością dopadały mnie dolegliwości związane z wieloma patogenami. Candida, toksoplazmoza, pozostałości po zarażeniu borreliami i wirus, który atakował drogi moczowe. Po przyjęciu MMS na własną rękę, moja lekarka nie mogła już tych zarazków odnaleźć w moich wynikach badań. Jednak lepiej poczułam się dopiero po kilku tygodniach”.

Indywidualne przypadki osób stosujących chloryn sodu MMS można mnożyć bez końca, mimo to medycyna konwencjonalna zakazuje stosowania preparatu w terapiach leczniczych. Jedyne oficjalne przeznaczenie chlorynu sodu to oczyszczanie wody. Powyższe przykłady są jedynie informacją dla czytelnika.

Czym jest chloryn sodu MMS?

Substancja o skróconej nazwie MMS to ustabilizowany 25 – 28% tlenowy roztwór chlorynu sodu w wodzie destylowanej o wzorze NaClO2. Ma mocne działanie bakteriobójcze, wyniszczające szereg groźnych, chorobotwórczych pleśni, pasożytów, wirusów i grzybów. Wyniszczając zarazki, wzmacnia układ immunologiczny u ssaków.

To tylko kilka fragmentów z książki ,,MMS mineralne panaceum”

Autor: Magdalena Sala

Miłośniczka zdrowego trybu życia. Pasjonuję się wszystkim co związane z medycyną alternatywną. W wolnych chwilach lubię czytać książki o tematyce zdrowotnej.