Promocje

Nowe produkty

Informacja

 • PayPo

Monolipid K forte 30 kaps. Zobacz większe

Monolipid K forte 30 kaps. na cholesterol

5905279876460

Nowy produkt

Xenico Pharma

Monolipid K Forte

Ilość kapsułek: 30 szt.

Producent: Xenico Pharm

Więcej szczegółów

34,17 zł

1,14 zł za kapsułkę

Więcej informacji

Monolipid K Forte 30 kapsułek na cholesterol

Monolipid K® Forte to najwyższej jakości naturalny preparat zawierający w jednej kapsułce unikalną kombinację ekstraktu z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowanego na 32% polifenoli BPF (ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction) w najwyższej dawce 500 mg oraz aktywny ekstrakt z czerwonych drożdży ryżu standaryzowany na zawartość Monakoliny K, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego cholesterolu, co wraz z jej skutecznością i bezpieczeństwem potwierdził Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Poświadczył on także rolę Monakoliny K w prewencji chorób sercowo-naczyniowych.

Skład Monolipid K® Forte został opracowany na podstawie najnowszej wiedzy medycznej przez naukowców z niezależnych jednostek badawczych.

Produkt w 100% naturalny. Monolipid K® Forte nie zawiera cukru, soli, glutenu, kazeiny i laktozy. Wyprodukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych oraz bez zbędnych barwników. Preparat bezpieczny dla diabetyków. W produkcie Monolipid K® forte została zastosowana innowacyjna kapsułka roślinna V-Caps®.

Vcaps® to specjalistyczne, opatentowane kapsułki roślinne wyprodukowane z HPMC (celulozy roślinnej) i wody – bez konserwantów i żelatyny. Polecane dla vegan oraz wegetarian.


Składniki: ekstrakt z owoców bergamoty standaryzowany na 32% polifenoli, ekstrakt z czerwonego ryżu (fermentacja drożdżowa) standaryzowany na 4% Monakoliny K, hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca – uwodorniony olej rzepakowy.

Stosowanie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodatkowe informacje

Nie można stosować preparatu w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek składnik preparatu. Nie można stosować preparatu jeżeli występuje: czynna choroba wątroby lub utrzymujące się zwiększenie aktywności aminotransferaz (enzymów wątrobowych) we krwi, ciężka niewydolność nerek, miopatia (choroby mięśni), utrudniony odpływ żółci (cholestaza), a także podczas równoległego stosowania leków, które silnie hamują aktywność enzymu CYP3A4 takich jak np. itrakonazol, ketakonazol, inhibitory proteazy HIV, erytromycyna, klarytromycyna, telitromycyna, nefazodon, mibefradil, preparat blokujący kanał wapniowy, stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego lub choroby niedokrwiennej serca. Stosowanie preparatu jest przeciwskazane w ciąży i w okresie karmienia piersią. Przed rozpoczęciem stosowania produktu zawierającego monakolinę K należy skonsultować się z lekarzem i określić poziom cholesterolu we krwi. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie

Oceń 
2021-04-16

Monolipid K forte

Biorę od pół roku i cholesterol z 234 spadł na 187. Coś jest lepiej, ale i tak za dużo, ale nie mam żadnej diety, wiec uważam że warto polecić monolipid K forte.

  Oceń 
  2021-04-09

  polecam

  Bardzo dobry produkt jeżeli chcemy obniżyć cholesterol i nie podnosić przy tym sobie glukozy we krwi a wręcz obniżyć

   Oceń 
   2021-02-10

   Monolipid K forte na cholesterol

   Mój cholesterol był wiecznie podwyższony. Po miesiącu stosowania monolididu K forte poziom cholesterolu unormował się.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Monolipid K forte 30 kaps. na cholesterol

    Monolipid K forte 30 kaps. na cholesterol

    Monolipid K Forte

    Ilość kapsułek: 30 szt.

    Producent: Xenico Pharm

    cholesterol, monolipid k

    12 innych produktów w tej samej kategorii: