Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Balsamy

Naturalne balsamy

Odpowiednie nawilżenie ciała wpływa na nasz komfort i samopoczucie. Gładka i delikatna skóra pozwala nam się czuć lekko i świeżo. Odpowiednio dobrany krem do ciała to sukces w drodze po nawilżoną i jędrną skórę. Brak odpowiedniego nawodnienia sprawia, że naskórek przedwcześnie wiotczeje i dużo szybciej stają się widoczne zmarszczki. Tracimy młodość i witalność ciała, którą niezwykle łatwo jest utrzymać i wzmocnić poprzez stosowanie odpowiednio dobranego kremu do ciała.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Balsam stanowi barierę ochronną, o którą należy dbać przez cały rok. Latem oraz zima jesteśmy szczególnie narażeni na silne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Codzienne aplikowanie naturalnego balsamu do ciała pozwala przyjąć odpowiedni zastrzyk substancji zdrowotnych. Należy zwrócić uwagę na wybór kosmetyku, który posiada przebadany skład i jest bezpieczny do stosowania. Ważnym jest również określenie potrzeb skóry. Balsam do bardzo suchej skóry powinien charakteryzować się obecnością takich składników jak mocznik czy oleje, które nawilżą i zahamują odwadnianie się naskórka.

Naturalny balsam do ciała potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Obecnie balsamy posiadają nie tylko działanie nawilżające, ale wiele z nich za sprawą dodatkowych składników, ujędrnia oraz wyszczupla. Solidna dawka balsamu po kąpieli przyda się skórze mocno przesuszonej i nienaturalnie napiętej. Ulga po aplikacji może być zbawienna. Systematyczne stosowanie kosmetyku pozwala zauważyć różnicę już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji. Nasze ciało podziękuje za krem do ciała miękkim naskórkiem i zdrowym wyglądem.