Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Żele

Dobry żel do kąpieli powinien spełniać kilka istotnych kryteriów - nie tylko myć i pięknie pachnieć, ale także nawilżać skórę i nie pozbawiać jej naturalnej warstwy ochronnej. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego odnaleźć można wiele przykładów doskonałych produktów, które cechują się nie tylko naturalnym i fantastycznym składem, ale także bardzo konkurencyjną ceną. Pozwól sobie na odrobinę radości.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Każdy, kto świadomie dba o skórę wie, że najważniejszym kryterium wyboru odpowiedniego kosmetyku jest doskonały skład. W naszym sklepie internetowym dbamy o potrzeby klientów, dlatego zadbaliśmy o to, aby w jego asortymencie znalazły się jedynie żele naturalne, które nie podrażniają i mają dobroczynne działanie na naturalną barierę skóry. Dzięki zastosowaniu w składach jedynie dobrej jakości składników możemy mieć pewność, że decydując się na zakup żelu do kąpieli otrzymujemy produkt bezpieczny dla naszej skóry.

Szczególnie godny polecania jest żel z aloesem, który zawiera w sobie naturalne składniki umożliwiające dogłębne nawilżenie skóry. Aloes znany jest w przemyśle kosmetycznym ze swoich dobroczynnych właściwości pielęgnacyjnych i regenerujących. Miąższ tej niezwykłej rośliny zawiera w sobie cenne dla naszego zdrowia mikroelementy, aminokwasy i enzymy, które pobudzają tworzenie się nowych włókien kolagenu i elastyny. Ponadto posiada pH zbliżone do naturalnego pH skóry. W efekcie prowadzi to do optymalnego nawilżenia naszej skóry oraz poprawy jej jędrności i ogólnej kondycji.