Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Peeling

Peeling to nazwa kosmetyku oraz zabiegu z jego wykorzystaniem, którego celem jest złuszczanie skóry. Dzięki peelingom można usunąć osadzające się na skórze zanieczyszczenia, w tym także martwe komórki naskórka, aby nadać jej wyjątkową gładkość i blask. Peelingi można podzielić na dwie kategorie – peelingi mechaniczne z drobinkami ścierającymi na...

Peeling to nazwa kosmetyku oraz zabiegu z jego wykorzystaniem, którego celem jest złuszczanie skóry. Dzięki peelingom można usunąć osadzające się na skórze zanieczyszczenia, w tym także martwe komórki naskórka, aby nadać jej wyjątkową gładkość i blask. Peelingi można podzielić na dwie kategorie – peelingi mechaniczne z drobinkami ścierającymi naskórek, a także peelingi enzymatyczne, które rozpuszczają go bez podrażniania skóry. Wybierz naturalne peelingi do twarzy oraz do ciała dostępne w naszym sklepie!

Oczyszczanie - Peeling

Tu pole do popisu jest ogromne. Możesz zrobić peeling go na bazie kawy, cukru, soli, soli Epsom, mielonych łupin orzecha włoskiego, suszonych nasion truskawek etc. Możesz użyć ich samodzielnie, ale najlepiej połączyć je z delikatnymi olejkami. Do peelingu możesz dodać laski wanilii, cynamonu, ziół, suszonych owoców i kwiatów. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

W warunkach domowych na pewno nie warto sięgać po mocne peelingi mechaniczne. Lepiej sprawdzą się te enzymatyczne albo własne mieszanki. Stosujemy je oczywiście wieczorem – nigdy rano, ponieważ to pozbawia naszą skórę warstwy ochronnej. Po nim nie nakładamy już kremu na noc.

Peeling cukrowy:

1 łyżka brązowego cukru
1 łyżeczka miodu
1 łyżeczka oleju – opcjonalnie

Peeling solny:

3 łyżki stołowe miodu
1 łyżka wody lub hydrolat
1-3 łyżeczek (najlepiej użyć ekologicznej soli morskiej lub himalajskiej)
1 łyżeczka oleju – opcjonalnie

Jest 4 produktów.Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów