Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Sól - Lecznicze właściwości Zobacz większe

Sól - Lecznicze właściwości

9788364278075

Nowy produkt

Vital

Autor: Dr. Iwan Nieumywakin

Wydawca: Vital

Typ okładki: okładka miękka

Liczba stron: 113

Wymiary: 14,5 x 20,5 cm

Więcej szczegółów

27,62 zł

27,62 zł za książkę

Więcej informacji

Iwan Nieumywakin – doktor nauk medycznych, profesor, członek Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych. Autor ponad 20 książek wydanych w wielu językach. Jest autorytetem w świecie medycyny konwencjonalnej, ale w swojej praktyce lekarskiej stosuje również naturalne metody leczenia.

Sól to najpopularniejsza przyprawa na świecie, stosowana przez ludzi od tysięcy lat. W każdym domu zajmuje honorowe miejsce, ponieważ jest niezbędna do funkcjonowania naszego organizmu.

W ostatnich latach pojawiło się wiele kontrowersyjnych opinii o soli. Autor prezentuje zasady jej stosowania w codziennej diecie i tym samym rozwiewa wszelkie obawy. Proponuje wiele terapii z wykorzystaniem różnego rodzaju soli, które są pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. W książce znajdziesz przepisy oparte na nowoczesnych technikach terapeutycznych medycyny konwencjonalnej. Bez problemu sam zdołasz je zastosować i pozbyć się dokuczliwych dolegliwości bez potrzeby zażywania tabletek obciążających wątrobę. Poznasz sposoby na złagodzenie astmy, chorób płuc, oskrzeli, zatok, gardła oraz krtani. Uwolnisz się także od alergii, chorób skórnych, stanów przemęczenia i wielu innych schorzeń.

Cała prawda o soli!

Opinie

Napisz opinię

Sól - Lecznicze właściwości

Sól - Lecznicze właściwości

Autor: Dr. Iwan Nieumywakin

Wydawca: Vital

Typ okładki: okładka miękka

Liczba stron: 113

Wymiary: 14,5 x 20,5 cm

Produkty powiązane

sól nieumywakin, sól nieumywakin cena, nieumywakin

No entries yet.

20 innych produktów w tej samej kategorii: