Promocje

 • Lecznicza woda
  Lecznicza woda
  Recenzje: 0

  Wydawnictwo: Vital Ilość stron: 252;...

  24,20 zł -15% 28,48 zł

Nowe produkty

Informacja

 • PayPo

Eukaliptus 12 ml

OE-EU-12

Nowy produkt

Naturalne Aromaty sp. z o.o.

Eukaliptus - Naturalny Olejek Eteryczny

Pojemność - 12 ml

Łacińska nazwa: Eucalyptus

Destylowana część roślin: Krzewy

Pochodzenie: Australia

Więcej szczegółów

7,31 zł

Więcej informacji

Eukaliptus - Naturalny Olejek Eteryczny

Eukaliptus jest jednym z najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych olejków eterycznych na świecie. Drzewo eukaliptusa pochodzi z Australii. Istnieje ponad 600 odmian eukaliptusa, niektóre rosną do wysokości 150 metrów ale wszystkie mają podobne właściwości. 

Sposób stosowania

- Olejek do masażu

- W lampkach i kominkach do aromaterapii

UWAGA ! ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Z olejku nie powinny korzystać kobiety będące w ciąży oraz te, które karmią piersią. Nie zaleca się go stosować także u niemowląt oraz dzieci poniżej 6 roku życia. Stosując olejek eukaliptusowy trzeba pamiętać, że nadmiar może skutkować pojawieniem się wymiotów, zmian skórnych, zaburzeniami oddychania a nawet rytmu serca. Nie powinny go stosować osoby z nadciśnieniem oraz padaczką. Jego właściwości mogą neutralizować działanie preparatów homeopatycznych, więc nie należy go używać z lekami homeopatycznymi.

OSTRZEŻENIE

Niniejsze informacje nie stanowią podręcznika użytkowania ani punktu odniesienia i nie mogą zastąpić doświadczenia oraz wiedzy eksperta. Właściwości, wskazania, sposoby zastosowania oraz przepisy lub wskazówki pochodzą z profesjonalnych lub jawnych opracowań ze stron internetowych dotyczących aromaterapii i potwierdzonych przez obserwacje w środowisku naukowym. Informacje te zamieszone są w celach informacyjnych i w żadnym wypadku nie stanowią danych medycznych ani nie pociągają nas do odpowiedzialności. Przy wszelkim stosowaniu olejków eterycznych oraz w przypadku ciężkich lub chronicznych chorób, jednoczesnego leczenia, alergii, u małych dzieci, osób starszych lub kobiet w ciąży należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed każdym użyciem olejku eterycznego.

 • Opinie
 • Napisz opinię

  Produkty powiązane

  aromaterapia, eukaliptus, eukaliptus cena, eukaliptus zastosowanie, eukaliptus gdzie kupic

  13 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku