Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Wyprzedaż! Lawenda 12 ml Zobacz większe

Lawenda 12 ml

OE-LA-12

Nowy produkt

Naturalne Aromaty sp. z o.o.

LAWENDA – Naturalny olejek eteryczny

Łacińska nazwa: Lavandula officinalis L. angustifolia

Destylowana część roślin: Kwiat

Pochodzenie: Francja

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

8,99 zł brutto

Więcej informacji

LAWENDA – Naturalny olejek eteryczny

OSTRZEŻENIE

Niniejsze informacje nie stanowią podręcznika użytkowania ani punktu odniesienia i nie mogą zastąpić doświadczenia oraz wiedzy eksperta. Właściwości, wskazania, sposoby zastosowania oraz przepisy lub wskazówki pochodzą z profesjonalnych lub jawnych opracowań ze stron internetowych dotyczących aromaterapii i potwierdzonych przez obserwacje w środowisku naukowym. Informacje te zamieszone są w celach informacyjnych i w żadnym wypadku nie stanowią danych medycznych ani nie pociągają nas do odpowiedzialności. Przy wszelkim stosowaniu olejków eterycznych oraz w przypadku ciężkich lub chronicznych chorób, jednoczesnego leczenia, alergii, u małych dzieci, osób starszych lub kobiet w ciąży należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed każdym użyciem olejku eterycznego.

UWAGA ! ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Lawendowy olejek eteryczny może być stosowany przez ciężarne od piątego miesiąca ciąży oraz przez dzieci powyżej 6 roku życia, ale jedynie w przypadku niewielkiej zawartości kamfory (mniej niż 5 %). Olejek eteryczny z lawendy bogaty w kamforę (ponad 8%) może mieć działanie neurotoksyczne w przypadku zbyt częstego stosowanie lub stosowania przez długie okresy. Olejek nie może być używany przez dzieci oraz osoby cierpiące na padaczkę.

Olejek lawendowy nie jest zalecany w przypadku poważnych problemów sercowo-naczyniowych. Osoby z astmą powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Opinie

Napisz opinię

Lawenda 12 ml

Lawenda 12 ml

LAWENDA – Naturalny olejek eteryczny

Łacińska nazwa: Lavandula officinalis L. angustifolia

Destylowana część roślin: Kwiat

Pochodzenie: Francja

Produkty powiązane

aromaterapia, lawenda naturalny olejek eterycz, lawenda cena, lawenda gdzie kupic, lawenda zastosowanie

30 innych produktów w tej samej kategorii: