Promocje

Nowe produkty

Informacja

 • PayPo

DMSO Dimetylosulfotlenek 1L

5902409410808

Nowy produkt

Biomus

Dystrybutor: Biomus

Nazwa:     Dimetylosulfotlenek
Synonimy:     DMSO, dimetylu sulfotlenek, dimethyl sulfoxide, metylosulfotlenek, metylosulfinylometan,
Gatunek:     Czysty
Czystość:     Czysty min. 99,9%
Wzór chemiczny:     (CH3)2SO

Dostępne opakowania: 250ml, 500ml, 1L, 5L

Więcej szczegółów

56,10 zł

56,10 zł za litr

Więcej informacji

DMSO 1L

DMSO 1L jest to odczynnik chemiczny przeznaczony do analiz laboratoryjnych o wysokiej czystości surowca, stosowany także jako rozpuszczalnik. Jest to naturalny związek siarki organicznej związany z organicznym związkiem z grupy sulfotlenków otrzymywany w sposób organiczny z miazgi drzewnej. DMSO 1L jest to skrót od dimetylosulfotlenku, czyli związku o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według kryteriów systemu GHS.

DMSO Dimetylosulfotlenek czysty

DMSO Dimetylosulfotlenek czysty ma postać bezbarwnej i przezroczystej cieczy o higroskopijnej wielkości cząsteczek. Jest on praktycznie pozbawiony zapachu, o lekko gorzkim smaku.

DMSO dimetylosulfotlenek czysty ma bardzo bogate zastosowanie, między innymi w farmakologii, chromatografii, kosmetologii i medycynie. Dostępny jest także w innych wyższych stężeniach. Wyższe zawartości powinny być stosowane tylko przez specjalistów. Substancja ta nie jest jednak niebezpieczna, jednak stosowanie DMSO 1L wymaga przestrzegania odpowiednich zasad i środków ostrożności.

DMSO Dimetylosulfotlenek czysty jako odczynnik chemiczny

DMSO Dimetylosulfotlenek czysty jest wytwarzany podczas rozkładu roślin, dlatego też występuje on naturalnie w wielu produktach. To silny antyoksydant, który z pomocą tlenu przekształca się w związek o nazwie MSM. Jednak w przeciwieństwie do niego nie ma on stałej postaci, jest to roztwór całkowicie rozpuszczalny w wodzie. Ma on wysoką temperaturę wrzenia - wynoszącą aż 189 st. C. Posiada on wszystkie właściwości MSM w wyższym stopniu. Jest to jedyny rozpuszczalnik pochodzenia biologicznego o wysokim wskaźniku przenikania w głąb skóry, za co jest bardzo ceniony.

Stosowanie naturalnego DMSO o najwyższym stężeniu 99,9% zawsze wymaga połączenia z wodą. DMSO jest stosowane w różnych stężeniach: od 1% do 90%, w zależności od potrzeb.
Szczegółowe informacje o stosowaniu DMSO można uzyskać na rożnego rodzaju forach internetowych, u specjalistów z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej oraz literaturze m.in. książce pt. DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy, dostępnej w sklepie.

Informacja dotycząca opakowania:

Informujemy że DMSO jest pakowane przez firmę Biomus w opakowania HDPE z tworzywa sztucznego przystosowanego oraz dedykowanego dla tej substancji i nie wchodzi w reakcję z DMSO.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie DMSO w butelce szklanej

Informacja dotycząca specyficznej właściwości substancji:

Czysty (100%) DMSO w temperaturze pokojowej jest płynem zaś w temperaturze DODATNIEJ poniżej PLUS 19 stopni C DMSO krystalizuje i wygląda jak lód. Właściwość ta świadczy o wysokiej czystości DMSO i nie wpływa na właściwości preparatu. Podczas krystalizacji radykalnie zmienia się objętość preparatu do około 70% pierwotnej objętości.

Opinie

Oceń 
2021-03-05

dmso 1l

Wspaniały produkt, nie zastąpiony w domu. Każdy powinien to mieć

  Oceń 
  2021-02-04

  DMSO 1 l

  Dmso w stężeniu 99,9 % od lat stosuje w leczniczy dla zwierząt. Dmso ma szereg właściwości leczniczych, które pomagają potrzebującym zwierzakom. Dziękuję za wieloletnią współpracę. Pozdrawiam zespół alphavit.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   DMSO Dimetylosulfotlenek 1L

   DMSO Dimetylosulfotlenek 1L

   Dystrybutor: Biomus

   Nazwa:     Dimetylosulfotlenek
   Synonimy:     DMSO, dimetylu sulfotlenek, dimethyl sulfoxide, metylosulfotlenek, metylosulfinylometan,
   Gatunek:     Czysty
   Czystość:     Czysty min. 99,9%
   Wzór chemiczny:     (CH3)2SO

   Dostępne opakowania: 250ml, 500ml, 1L, 5L

   Produkty powiązane

   dmso dawkowanie, dmso, aloes, dmso gdzie kupic, dmso właściwości, dmso cena, dmso zastosowanie, dmso do picia

   30 innych produktów w tej samej kategorii: