Promocje

Nowe produkty

Informacja

 • PayPo

DMSO Dimetylosulfotlenek

Nowy produkt

Biomus

Dystrybutor: Biomus

Nazwa:     Dimetylosulfotlenek
Synonimy:     DMSO, dimetylu sulfotlenek, dimethyl sulfoxide, metylosulfotlenek, metylosulfinylometan,
Gatunek:     Czysty
Czystość:     Czysty min. 99,9%
Wzór chemiczny:     (CH3)2SO

Więcej szczegółów

15,45 zł

 • 250 ml
 • 500 ml
 • 1 L
 • 5 L

Więcej informacji

DMSO Dimetylosulfotlenek

DMSO ( CH 3) 2SO jest naturalną substancją pochodzącą z miazgi drzewnej. Jest on wytwarzany podczas normalnego rozkładu roślin, a zatem w niskich stężeniach występuje w wielu produktach żywnościowych. DMSO jest przeciwutleniaczem, poprzez tlen jest przekształcany w MSM. W przeciwieństwie do MSM, który jest sprzedawany w postaci proszku lub drobnych kryształów, DMSO jest klarownym płynem, który jest całkowicie mieszalny z wodą. Ma wysoką temperaturę wrzenia 189 ° C i zestala się w temperaturze około 18 ° C. Posiada wszystkie korzystne właściwości MSM, ale często w większym stopniu.

DMSO to organiczny związek chemiczny z grupy sulfotlenków o wzorze C2H6OS. Inne nazwy DMSO to dimethyl sulfoxide, dimethylis sulfoxidum, sulfotlenek dimetylu, metylosulfinylometan i sulfinylobismetan. DMSO jest przejrzystą cieczą o lekko gorzkawym smaku. Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według kryteriów systemu GHS.

Właściwości DMSO

DMSO jest naturalną substancja pozyskiwaną z miazgi drzewnej, zakwalifikowana do grupy odczynników chemicznych. DMSO posiada bardzo dobre właściwości rozpuszczające, znakomicie miesza się z woda.

Krystalizacja DMSO

Proces krystalizacji DMSO jest naturalny i odwracalny. W temperaturze poniżej +19 st. C czysta postać substancji ulega krystalizacji, co przypomina zamrożoną kostkę lodu, a wyższych temperaturach przyjmuje postać płynną.

Czy DMSO jest lekiem?

DMSO nie może być lekiem, ponieważ jest odczynnikiem chemicznym i rozpuszczalnikiem, dodatkowo cena DMSO jest bardzo niska, co nie cieszy koncerny farmaceutyczne.

Stosowanie DMSO

Stosowanie naturalnego DMSO o najwyższym stężeniu 99,9% zawsze wymaga połączenia z wodą. DMSO jest stosowane w różnych stężeniach: od 1% do 90%, w zależności od potrzeb.
Szczegółowe informacje o stosowaniu DMSO można uzyskać na rożnego rodzaju forach internetowych, u specjalistów z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej oraz literaturze m.in. książce pt. DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy, dostępnej w sklepie.

Informacja dotycząca opakowania:


Informujemy że DMSO jest pakowane przez firmę Biomus w opakowania HDPE z tworzywa sztucznego przystosowanego oraz dedykowanego dla tej substancji i nie wchodzi w reakcję z DMSO.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie DMSO w butelce szklanej


Informacja dotycząca specyficznej właściwości substancji:


Czysty (100%) DMSO w temperaturze pokojowej jest płynem zaś w temperaturze DODATNIEJ poniżej PLUS 19 stopni C DMSO krystalizuje i wygląda jak lód. Właściwość ta świadczy o wysokiej czystości DMSO i nie wpływa na właściwości preparatu. Podczas krystalizacji radykalnie zmienia się objętość preparatu do około 70% pierwotnej objętości.

 • Opinie
 • Oceń 
  2020-02-24

  DMSO 500 ml

  Świetny produkt. Naprawdę wysokiej czystości.

   Oceń 
   2019-11-25

   DMSO 100%

   Dmso troszkę mnie zaskoczyło. Dotarło do mnie zamarznięte jesienią. Jednak dowiedziałam się, iż jest to naturalna właściwość DMSO. Więc szczerze polecam.

   • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
   Oceń 
   2018-10-31

   Jakość 100 %

   Kupiłam i jestem zadowolona. W końcu natrafiłam na prawdziwe DMSO.

   • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
   Oceń 
   2018-10-31

   Dmso

   Naprawdę świetny produkt, wysoka jakość. Naprawdę polecam

   • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Produkty powiązane

   dmso dawkowanie, dmso, aloes, dmso gdzie kupic, dmso właściwości, dmso cena, dmso zastosowanie, dmso do picia

   30 innych produktów w tej samej kategorii:

   Śledź nas na Facebooku