Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

PShowBlog Kategorie

Biomus DMSO Dimetylosulfotlenek 250ml

5902409410822

Nowy produkt

Biomus

Dystrybutor: Biomus

Nazwa:     Dimetylosulfotlenek
Synonimy:     DMSO, dimetylu sulfotlenek, dimethyl sulfoxide, metylosulfotlenek, metylosulfinylometan,
Gatunek:     Czysty
Czystość:     Czysty min. 99,9%
Wzór chemiczny:     (CH3)2SO

Dostępne opakowania: 250ml, 500ml, 1L, 5L

Więcej szczegółów

Dostawa już od 16,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier DHL Kurier DHL Czas dostawy 1-2 dni 16,00 zł
Kurier DHL Pobranie Kurier DHL Pobranie Czas dostawy 1-2 dni 20,00 zł

Powiązane

34,00 zł brutto

135,99 zł za litr

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Biomus DMSO Dimetylosulfotlenek 250ml

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Więcej informacji

Biomus DMSO Dimetylosulfotlenek 250ml

DMSO ( CH 3) 2SO jest naturalną substancją pochodzącą z miazgi drzewnej. Jest on wytwarzany podczas normalnego rozkładu roślin, a zatem w niskich stężeniach występuje w wielu produktach żywnościowych. DMSO jest przeciwutleniaczem, poprzez tlen jest przekształcany w MSM. W przeciwieństwie do MSM, który jest sprzedawany w postaci proszku lub drobnych kryształów, DMSO jest klarownym płynem, który jest całkowicie mieszalny z wodą. Ma wysoką temperaturę wrzenia 189 ° C i zestala się w temperaturze około 18 ° C. Posiada wszystkie korzystne właściwości MSM, ale często w większym stopniu.

DMSO to organiczny związek chemiczny z grupy sulfotlenków o wzorze C2H6OS. Inne nazwy DMSO to dimethyl sulfoxide, dimethylis sulfoxidum, sulfotlenek dimetylu, metylosulfinylometan i sulfinylobismetan. DMSO jest przejrzystą cieczą o lekko gorzkawym smaku. Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według kryteriów systemu GHS.

Właściwości DMSO

DMSO jest naturalną substancja pozyskiwaną z miazgi drzewnej, zakwalifikowana do grupy odczynników chemicznych. DMSO posiada bardzo dobre właściwości rozpuszczające, znakomicie miesza się z woda.

Krystalizacja DMSO

Proces krystalizacji DMSO jest naturalny i odwracalny. W temperaturze poniżej +19 st. C czysta postać substancji ulega krystalizacji, co przypomina zamrożoną kostkę lodu, a wyższych temperaturach przyjmuje postać płynną.

Czy DMSO jest lekiem?

DMSO nie może być lekiem, ponieważ jest odczynnikiem chemicznym i rozpuszczalnikiem, dodatkowo cena DMSO jest bardzo niska, co nie cieszy koncerny farmaceutyczne.

Stosowanie DMSO

Stosowanie naturalnego DMSO o najwyższym stężeniu 99,9% zawsze wymaga połączenia z wodą. DMSO jest stosowane w różnych stężeniach: od 1% do 90%, w zależności od potrzeb.
Szczegółowe informacje o stosowaniu DMSO można uzyskać na rożnego rodzaju forach internetowych, u specjalistów z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej oraz literaturze m.in. książce pt. DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy, dostępnej w sklepie.

Informacja dotycząca opakowania:


Informujemy że DMSO jest pakowane przez firmę Biomus w opakowania HDPE z tworzywa sztucznego przystosowanego oraz dedykowanego dla tej substancji i nie wchodzi w reakcję z DMSO.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie DMSO w butelce szklanej


Informacja dotycząca specyficznej właściwości substancji:


Czysty (100%) DMSO w temperaturze pokojowej jest płynem zaś w temperaturze DODATNIEJ poniżej PLUS 19 stopni C DMSO krystalizuje i wygląda jak lód. Właściwość ta świadczy o wysokiej czystości DMSO i nie wpływa na właściwości preparatu. Podczas krystalizacji radykalnie zmienia się objętość preparatu do około 70% pierwotnej objętości.

Produkty powiązane