Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Msm Siarka Organiczna 500g Zobacz większe

Msm Siarka Organiczna 500g

5902409410778

Nowy produkt

Biomus

Msm Siarka Organiczna

Dystrybutor: Biomus

Dostępne opakowania: 100g, 250g, 500g, 1kg

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Inpost Kurier Inpost Kurier Czas dostawy 1-2 dni Za darmo!
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska Czas dostawy 1-2 dni Za darmo!
Przesyłka kurierska pobraniowa Przesyłka kurierska pobraniowa Czas dostawy 1-2 dni Za darmo!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost Czas dostawy 1-2 dni Za darmo!

45,45 zł

90,89 zł za kg

Więcej informacji

Msm siarka organiczna zastosowanie

Siarka stanowi jeden z podstawowych składników wchodzących w skład organizmów żywych. Pierwiastek chemiczny jest niezbędny podczas procesów powstawania keratyny i kolagenu. Ponadto, odpowiada nie tylko za prawidłowy przebieg procesu syntezy białek i przemiany materii, ale również wspomaga ochronę immunologiczną. Siarka hamuje procesy zapalne, przyspieszając gojenie się ran. Chociaż jednogłośnie nie stwierdzono, że C2H6O2S posiada korzyści zdrowotne.

Odczynnik chemiczny stosowany jest również w szeroko dostępnych suplementach diety. Siarka organiczna nie wykazuje właściwości leczniczych, stosowana jest jednak jako uzupełnienie treningów siłowych, gdyż zwiększa budowę masy mięśniowej oraz może pomagać w zapobieganiu kontuzjom. Pierwiastek zmniejsza gromadzenie się w kwasu mlekowego w mięśniach, przez co przyspiesza ich regenerację. Dlatego też niektóre źródła sugerują, iż siarka organiczna może przyczyniać się do szybszego powrotu do intensywnej aktywności fizycznej po kontuzji. 

Msm siarka organiczna Biomus

MSM siarka organiczna Biomus pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. MSM stosowane jest przede wszystkim w medycynie alternatywnej, jako środek minimalizujący kontuzje oraz przyspieszający gojenie się ran. Preparat może wpływać również pozytywnie na funkcjonowanie wątroby, skóry, żołądka, naczyń krwionośnych oraz płuc. Badania naukowe potwierdziły, że MSM posiada niską toksyczność podczas podania doustnego i miejscowego.

MSM preparat siarki otrzymał oznaczenie GRAS, jest więc bezpieczny dla zdrowia, wywołuje minimalne skutki uboczne. Należy jednak odpowiednio zabezpieczyć odczynnik podczas przechowywania. MSM musi znajdować się w suchym, zacienionym i chłodnym miejscu.

MSM siarka organiczna firmy Biomus to wysokiej jakości odczynnik, który został przygotowany i spakowany w odpowiednim środowisku, z zachowaniem wszystkich przepisów bezpieczeństwa.

Msm preparat siarki

MSM, znane również jako dimetylosulfon/metylosulfonylometan to ciało stałe posiadające sulfonylową grupę funkcyjną. Siarkę organiczną można odnaleźć przede wszystkim w niektórych prymitywnych roślinach, w niewielkich ilościach również w produktach spożywczych. Pojawia się także na rynku w formie suplementu diety. MSM preparat siarki występuje w postaci krystalicznego białego proszku, który jest bezwonny. Charakteryzuje się również wysoką czystością i lekko gorzkim smakiem. 

Charakterystyka:

Nazwa: MSM Siarka organiczna

Synonimy: Dimetylosulfon, Metylosulfonylometan

Gatunek: Czysty bez domieszek

Czystość: Czysty min. 99,9%

Wzór chemiczny: C2H6O2S

Nr CAS: 67-71-0

Nr WE: 200-665-9

Nr index: nie dotyczy

Opinie

Napisz opinię

Msm Siarka Organiczna 500g

Msm Siarka Organiczna 500g

Msm Siarka Organiczna

Dystrybutor: Biomus

Dostępne opakowania: 100g, 250g, 500g, 1kg

Produkty powiązane

msm, siarka organiczna, msm gdzie kupić, siarka organiczna gdzie kupić, msm biała podlaska, msm zastosowanie

30 innych produktów w tej samej kategorii: