Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

PShowBlog Kategorie

Msm Siarka Organiczna 500g Zobacz większe

Msm Siarka Organiczna 500g Biomus

5902409410778

Nowy produkt

Biomus

Msm Siarka Organiczna

Dystrybutor: Biomus

Dostępne opakowania: 100g, 250g, 500g, 1kg

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9,90 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Orlen Paczka Orlen Paczka Czas dostawy 1-2 dni 9,90 zł
Kurier DHL Kurier DHL Czas dostawy 1-2 dni 16,00 zł
Kurier DHL Pobranie Kurier DHL Pobranie Czas dostawy 1-2 dni 20,00 zł
Punkt Odbioru DHL Punkt Odbioru DHL Czas dostawy 1-2 dni 16,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost Czas dostawy 1-2 dni 16,00 zł
Przesyłka Kurierska DPD Przesyłka Kurierska DPD Czas dostawy 1-2 dni 16,00 zł

Powiązane

44,90 zł brutto

89,80 zł za kg

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Msm Siarka Organiczna 500g Biomus

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Więcej informacji

Msm siarka organiczna zastosowanie

Siarka stanowi jeden z podstawowych składników wchodzących w skład organizmów żywych. Pierwiastek chemiczny jest niezbędny podczas procesów powstawania keratyny i kolagenu. Ponadto, odpowiada nie tylko za prawidłowy przebieg procesu syntezy białek i przemiany materii, ale również wspomaga ochronę immunologiczną. Siarka hamuje procesy zapalne, przyspieszając gojenie się ran. Chociaż jednogłośnie nie stwierdzono, że C2H6O2S posiada korzyści zdrowotne.

Odczynnik chemiczny stosowany jest również w szeroko dostępnych suplementach diety. Siarka organiczna nie wykazuje właściwości leczniczych, stosowana jest jednak jako uzupełnienie treningów siłowych, gdyż zwiększa budowę masy mięśniowej oraz może pomagać w zapobieganiu kontuzjom. Pierwiastek zmniejsza gromadzenie się w kwasu mlekowego w mięśniach, przez co przyspiesza ich regenerację. Dlatego też niektóre źródła sugerują, iż siarka organiczna może przyczyniać się do szybszego powrotu do intensywnej aktywności fizycznej po kontuzji. 

Msm siarka organiczna Biomus

MSM siarka organiczna Biomus pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. MSM stosowane jest przede wszystkim w medycynie alternatywnej, jako środek minimalizujący kontuzje oraz przyspieszający gojenie się ran. Preparat może wpływać również pozytywnie na funkcjonowanie wątroby, skóry, żołądka, naczyń krwionośnych oraz płuc. Badania naukowe potwierdziły, że MSM posiada niską toksyczność podczas podania doustnego i miejscowego.

MSM preparat siarki otrzymał oznaczenie GRAS, jest więc bezpieczny dla zdrowia, wywołuje minimalne skutki uboczne. Należy jednak odpowiednio zabezpieczyć odczynnik podczas przechowywania. MSM musi znajdować się w suchym, zacienionym i chłodnym miejscu.

MSM siarka organiczna firmy Biomus to wysokiej jakości odczynnik, który został przygotowany i spakowany w odpowiednim środowisku, z zachowaniem wszystkich przepisów bezpieczeństwa.

Msm preparat siarki

MSM, znane również jako dimetylosulfon/metylosulfonylometan to ciało stałe posiadające sulfonylową grupę funkcyjną. Siarkę organiczną można odnaleźć przede wszystkim w niektórych prymitywnych roślinach, w niewielkich ilościach również w produktach spożywczych. Pojawia się także na rynku w formie suplementu diety. MSM preparat siarki występuje w postaci krystalicznego białego proszku, który jest bezwonny. Charakteryzuje się również wysoką czystością i lekko gorzkim smakiem. 

Charakterystyka:

Nazwa: MSM Siarka organiczna

Synonimy: Dimetylosulfon, Metylosulfonylometan

Gatunek: Czysty bez domieszek

Czystość: Czysty min. 99,9%

Wzór chemiczny: C2H6O2S

Nr CAS: 67-71-0

Nr WE: 200-665-9

Nr index: nie dotyczy

Produkty powiązane