Promocje

Nowe produkty

Informacja

 • PayPo

Tymol

Nowy produkt

Biomus

Tymol

Czysty 100 %

Dystrybutor: Biomus

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g
 • 500 g

Cechy produktu

Cechy dodatkoweCzysty 100%
Gęstość960 kg/m³
Masa molowa150,22 g/mol
MarkaBiomus
OpakowanieHDPE
Podstawowy składnikTymol
PrzeznaczenieTymol stosowany jest jako środek do zwalczania warrozy
Rozpuszczalność w wodzie0,9 kg/m³
Synonimy2-izopropylo-5-metylofenol
Temperatura wrzenia232,9 °C
WagaDostępne opakowania o wadze od 50 g do 500 g
Wzór chemicznyC10H14O

Więcej informacji

Tymol

Tymol to związek organiczny chemiczny, który jest składnikiem olejków eterycznych występujących w macierzance. Jego zastosowanie możemy znaleźć w oregano i tymianku. Ma bezbarwny kształt, a jego zapach silnie wywołuje woń macierzanki.

Gdzie kupić tymol?

Tymol możemy nabyć w wybranych aptekach. Jest ich nie wiele, ponieważ popyt na niego nie jest taki duży, a jego zawartość możemy znaleźć w na przykład oregano, które mamy dostępne w każdym sklepie spożywczym. Tymol nie bez powodu jest sprzedawany w aptekach, ponieważ ma zastosowanie lecznicze i jego zastosowanie jest bardzo ważne

Tymol znajduje zastosowanie w różnych produktach, które znajdziemy w aptece. Są to na przykład maści do jamy ustnej, które mają zastosowanie podczas podrażnienia błony śluzowej (afta) czy do małych zakażeń na ustach (opryszczka). Znajdziemy go również w paście do zębów oraz preparatów na skórne uchybienia, np. trądzik.

Do jego zakupu możemy przystąpić także poprzez strony internetowe, które posiadają w swojej gamie czysty tymol. Dzięki temu jego dostępność jest jeszcze większa.

Cena Tymolu

Ceny tego związku chemicznego są różne. Zależą w dużej mierze od zawartości ich w opakowaniach. Przeciętne ceny Tymolu za 100 gram możemy znaleźć w okolicach 50 zł, natomiast jeżeli nie chcemy kupować takiej ilości, możemy go znaleźć w opakowaniach 50 gramowych jak i nawet 10 gramowych. Ceny mogą być bardzo zróżnicowane, ale za 50 gram tymolu będziemy musieli wyłożyć około 20 złotych. Podane ceny są cenami orientacyjnymi w internecie. W aptekach mogą być one inne. W najczęstszych przypadkach droższe.

Tymol - Sklep

Duża część firm produkująca tymol może pochwalić się bezpiecznym produktem. Wszystko dlatego, że strona oferująca produkt musi posiadać certyfikat analizy, która podkreśla, że towar jest "czysty". Nie wszystkie strony oferujące sprzedaż mają takie certyfikaty. Dlatego warto czasem dołożyć więcej i pójść do apteki. Wtedy możemy mieć pewność, że nasz produkt jest bezpieczny dla naszego zdrowia.

Nazwa: Tymol

Synonimy: 2-izopropylo-5-metylofenol

Gatunek: Czysty

Czystość: 100%

Wzór chemiczny: C10H14O

Masa molowa: 150,22 g/mol

Gęstość: 960 kg/m³

Rozpuszczalność w wodzie: 0,9 kg/m³

Temperatura wrzenia: 232,9 °C

Do stosowania w pszczelarstwie jako środek przeciwko warrozie !

 • Opinie
 • Napisz opinię

  Tymol

  Tymol

  Tymol

  Czysty 100 %

  Dystrybutor: Biomus

  Produkty powiązane

  warroza, tymol, tymol gdzie kupić, tymol działanie, tymol na warrozę

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku