Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Węgiel aktywny pylisty 250 g Biomus

5902409419016

Nowy produkt

Biomus

Węgiel aktywny w proszku

Liczba jodowa węgla aktywnego: 1200

Producent: Biomus

Masa netto: 250 g

Więcej szczegółów

20,24 zł

80,98 zł za kg

Więcej informacji

Węgiel aktywny pylisty 250 g Biomus - w proszku

Węgiel aktywny – postać węgla przetworzona (aktywowana) w celu zwiększenia jej porowatości i dzięki temu uzyskania dużej powierzchni właściwej dostępnej dla celów absorpcji i reakcji chemicznych. 

Adsorpcja – jest procesem, który występuje, kiedy roztwór gazowy lub ciekły gromadzi się na powierzchni ciała stałego lub cieczy (adsorbentu), tworząc warstwę cząsteczek lub atomów. 

Liczba jodowa – jest masą jodu (w gramach), która jest pochłaniana przez 100 gramów substancji chemicznej. Służy do pomiaru ilości mikroporów w węglu.

Węgiel aktywny sproszkowany

Węgiel aktywny sproszkowany należy do węgli o niskiej wielkości cząsteczek. Ma on postać czarnego proszku o odpowiedniej czystości, nadający się do spożycia. Często spotykany w każdej domowej apteczce to prawdziwe remedium na różnego rodzaju problemy żołądkowe. Już jego niewielkie spożycie daje konieczną ulgę i pozbawia nas niedogodności z tym związanych. Obecnie przeżywa swój rozkwit jako niezbędny środek w kosmetyce i higienie. Dodawany zarówno do masek do twarzy, szamponów, odżywek i past do zębów. Pomaga w skutecznym oczyszczeniu i detoksykacji miejsc, poprawia regulowanie sebum i hamuje przetłuszczanie się skóry twarzy i skalpu. Jako dodatek do past do zębów pozwala na ich oczyszczenie, odświeżenie i wybielenie. Ponadto jest on świetnym absorberem różnych niechcianych substancji chemicznych o różnej etymologii i pochodzeniu. To odpowiednia pomoc w “wyciąganiu” różnych trucizn z ran, dlatego też często stosowany jest na różnego rodzaju ukąszenia.

Charakterystyka:

Liczba jodowa węgla aktywnego: 1200

Synonimy: węgiel aktywowany, activated carbon

Gatunek: czysty PYL-22

Wzór chemiczny: C

Nr CAS: 7440-44-0

Nr WE/EC: 231-153-3

Nr Index: nie dotyczy

Opinie

Napisz opinię

Węgiel aktywny pylisty 250 g Biomus

Węgiel aktywny pylisty 250 g Biomus

Węgiel aktywny w proszku

Liczba jodowa węgla aktywnego: 1200

Producent: Biomus

Masa netto: 250 g

Produkty powiązane

węgiel aktywny, węgiel aktywowany, węgiel aktywny w proszku, węgiel aktywny pylisty

No entries yet.

30 innych produktów w tej samej kategorii: