Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Wyprzedaż! Jedwabna Orchidea 12 ml - Olejek Zapachowy Zobacz większe

Jedwabna Orchidea 12 ml - Olejek Zapachowy

OZ-JO-12

Nowy produkt

Naturalne Aromaty sp. z o.o.

Jedwabna Orchidea - Olejek Zapachowy

Pojemność: 12 ml

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

7,99 zł brutto

Więcej informacji

Jedwabna Orchidea - Olejek Zapachowy

Transparentny, delikatny, romantyczny. Jedwabiste niuanse orchidei subtelnie wplatają się w świeże nuty obsypanych kwieciem krzewów. Przywodzą na myśl urok i wdzięk odpoczywającej w majowym ogrodzie ślicznej dziewczyny.

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem. Ilość tworzonych zapachów może być wręcz nieograniczona, można zamykać je w nuty zapachowe, a z nich tworzyć całe akordy nowych zapachów, których dopełnieniem będzie oryginalna, twórcza nazwa przypisana kompozycji zapachowej.

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią,. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu. Otaczajmy się zapachem.

Opinie

Napisz opinię

Jedwabna Orchidea 12 ml - Olejek Zapachowy

Jedwabna Orchidea 12 ml - Olejek Zapachowy

Jedwabna Orchidea - Olejek Zapachowy

Pojemność: 12 ml

jedwab, orchidea, jedwabna orchidea

No entries yet.

25 innych produktów w tej samej kategorii: