Promocje

Nowe produkty

Informacja

 • PayPo

Nowy Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji 950ml Zobacz większe

Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji 950ml

5907180645043

Nowy produkt

Dr Zabłocka

 • Wysokie stężenie jodu oraz innych pierwiastków.
 • Do inhalacji, nebulizacji, płukania ust i gardła.
 • Wspomaga leczenie górnych dróg oddechowych.
 • Poprawia krążenie oraz proces przemiany materii.

Więcej szczegółów

15,37 zł

16,17 zł za litr

Więcej informacji

Zabłocka mgiełka solankowa

Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa to woda lecznicza o wysokim stężeniu pierwiastków oraz jodu. Powszechnie stosowana jest do inhalacji, nebulizacji oraz płukania ust i gardła. Mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji wykazuje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, przeciwgrzybiczne oraz przeciwwirusowe. W 1 litrze solanki znajduje się ponad: 110 mg jodu130 mg bromu800 mg wapnia400 mg magnezu. Mgiełkę solankową mogą stosować wszyscy: kobiety w ciąży, dorośli, dzieci i noworodki. Stosowanie mgiełki poprawia odporność organizmu, zapobiega dolegliwościom górnych dróg oddechowych. Świetnie sprawdzi się przy anginie, zapaleniu zatok, zapaleniu płuc, zapaleniu oskrzeli i astmie.

Mgiełka solankowa do inhalacji

Mgiełka jodowo-bromowa do inhalacji 950ml z powodzeniem stosowana jest w uzdrowiskach. Teraz zdobywa popularność i stosowana jest w warunkach domowych. Mgiełka jodowo-bromowa w płynie w warunkach domowym stosowana jest do inhalacji oraz płukania gardła i ust. Skutecznie wspomaga leczenie anginy, kataru czy przeziębienia. Mgiełka solankowa jodowo-bromowa swoją skuteczność zawdzięcza wysokiemu stężeniu jodu oraz innym pierwiastkom takim jak: brom, wapń i magnez. Jod spowoduje rozrzedzenie śluzu, brom złagodzi podrażnienia i ułatwi oddychanie. 

Mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji, odpowiednio nawilży drogi oddechowe, wspomoże walkę z zakażeniem bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym.

Do uzyskania najlepszych efektów należy stosować mgiełkę jodowo-bromową do inhalacji bez rozcieńczenia. Inhalację należy wykonać w zależności od stanu zdrowia. Profilaktycznie możemy stosować inhalację 1 x dziennie. W ostrzejszych stanach zapalnych nawet kilka razy w ciągu dnia. 

Mgiełka solankowa jak stosować

Mgiełkę solankową jodowo-bromową możemy wykorzystać również do płukania ust i gardła, parówek oraz nawilżania i rozpylania.

 • Aby wykonać parówkę należy doprowadzić mgiełkę do wrzenia, następnie pochylić się nad naczyniem z głową przykrytą ręcznikiem i wdychać unoszące się opary. Dzięki tej metodzie dodatkowo rozszerzamy oskrzela i jod może głębiej wniknąć.
 • W przypadku anginy, bólu gardła czy ropnego zapalenia gardła należy płukać usta mgiełką bez rozcieńczenia nawet kilka razy w ciągu dnia i na noc. Wykonanie płukanki przy pierwszych objawach bólu pozwala uniknąć stosowania antybiotykoterapii.
 • Aby zjonizować i nawilżyć powietrze w sezonie grzewczym można zastosować mgiełkę solankową jodowo-bromową. Można ją zastosować w urządzeniach do nawilżania powietrza i generatorach aerozoli.

Opinie

Oceń 
2021-12-27

Zabłocka mgiełka do inhalacji

Mgiełka jodowo-bromowa do inhalacji jest jedną z najlepszych metod do pozbycia się zatok, uporczywego kataru i suchego kaszlu. Inhaluję całą rodzinę. Efekty są już po pierwszym użyciu. Polecam wszystkim.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji 950ml

  Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji 950ml

  • Wysokie stężenie jodu oraz innych pierwiastków.
  • Do inhalacji, nebulizacji, płukania ust i gardła.
  • Wspomaga leczenie górnych dróg oddechowych.
  • Poprawia krążenie oraz proces przemiany materii.

  Produkty powiązane

  solanka jodowo-bromowa, dr Zabłocka

  No entries yet.

  9 innych produktów w tej samej kategorii: