Promocje

Nowe produkty

Informacja

 • PayPo

Argentum200 Srebro Koloidalne 25 ppm Tonik 500 ml

5901549658361

Nowy produkt

AURA HERBALS

Argentum200 Srebro Koloidalne Niejonowe 25 ppm Tonik 500 ml

Producent: Aura Herbals

Pojemność: 500 ml

Więcej szczegółów

18,62 zł

Więcej informacji

Argentum200 Srebro Koloidalne Niejonowe 25 ppm Tonik 500 ml

Srebro Koloidalne Argentum200® to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego, na bazie demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości oraz odpowiedniej wielkości cząsteczek srebra skutecznie działa na skórę! To znakomity tonik odpowiedni dla każdego typu cery.

Dlaczego Argentum200® ma żółty kolor?

Z powodu zawartości cząsteczek srebra prawdziwy koloid zawsze posiada zabarwienie. Dzieje się tak, ponieważ rozproszone w nim cząsteczki blokują przechodzące przez nie światło o długości fali ok. 400 nm. Dlatego płyn posiada zabarwienie od żółtego do bursztynowego.

Roztwory, które są przezroczyste, to prawdopodobnie srebra jonowe. Wyglądają jak woda i nie cechują się konkretnym kolorem, ponieważ są rozpuszczone w wodzie, tj. sól lub cukier, przez co są sprowadzane do postaci jonowej. Nie daj się oszukać - jeśli roztwór jest klarowny, to produkt jest zwykłym srebrem jonowym. Takie srebro musi być przechowywane w szklanych i ciemnych butelkach, by nie ulec pogorszeniu.

Prawdziwe Srebro Koloidalne Argentum200® jest odporne na promieniowanie UV i może być przechowywane w plastikowej butelce, jednocześnie nie tracąc swoich cennych wartości.

Sposób użycia

Na gazę lub płatek kosmetyczny nanieść niewielką ilość produktu. Delikatnie przecierać skórę. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować 2x dziennie - rano i wieczorem. Dołączona do opakowania miarka pozwala na samodzielne przygotowanie rozcieńczeń produktu.

Przeciwwskazania

Produkt nie powinien być używany przez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.

Ingridients (INCI):

Aqua, colloidal silver.

Opinie

Oceń 
2021-02-04

Srebro Koloidalne 25 ppm

Dobry produkt, do codziennej pielęgnacji twarzy. Polecam srebro koloidalne w formie toniku.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Produkty powiązane

  skóra, srebro koloidalne niejonowe, gronkowiec, inhalacja, srebro, srebro koloidalne w toniku, srebro koloidalne 25 ppm tonik

  7 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku