Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

PShowBlog Kategorie

Suplementy Marek Skoczylas

Skoczylas to seria preparatów opartych na innowacyjnym składzie. Skład dobrany został specjalnie dla określonych grup wiekowych oraz problemów zdrowotnych.

Dr Marek Skoczylas jest autorem książki "Zneutralizuj chemię z pożywienie i odzyskaj zdrowie". Dr Marek Skoczylas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Wyróżnia się ogromną wiedzą na temat suplementów diety i zdrowego trybu życia. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Skoczylas suplementy diety

Dr Marek Skoczylas stworzył serie suplementów diety, które ze względu na swój skład działają synergicznie i wspomagają wzajemnie swoje działanie.

Wśród nich znaleźć można m.in.:

  • Skoczylas Witamina C z aronią - to suplement w proszku do rozpuszczenia w wodzie. Wspomaga pracę układu immunologicznego i jest niezbędna do syntezy włókien kolagenowych. Przez dodatek aronii preparat wykazuje także właściwości obniżające ciśnienie.
  • Skoczylas Neutralizer DETOX - produkt skutecznie wspomaga usuwanie związków toksycznych z organizmu.
  • Skoczylas Pycnogenol - to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, który neutralizuje wolne rodniki. Ich nadmiar może być przyczyną wielu chorób i przyspieszonego procesu starzenia się organizmu.
  • Skoczylas Witamina ADEK - jest to komplet witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Produkt ma formę kropli, a do jego produkcji użyte zostały najwyższej jakości surowce.

Skoczylas to również inne preparaty. Przeznaczone dla kobiet, w okresie menopauzy. A także z myślą o zdrowych oczach, poprawiające pamięć czy pracę wątroby. Suplementy Marek Skoczylas to szeroka oferta produktów, skierowana do różnych osób. Dzięki temu z pewnością każdy wybierze preparat dla siebie.

Dobre suplementy diety, czyli jakie?

Dobre suplementy diety cechuje:

  • Ciemne opakowanie — suplementy Skoczylas zamknięte są w ciemnych opakowaniach, które zabezpieczają produkt przez niszczącym działaniem słońca. Dzięki temu zachowują swoje działanie przez zdecydowanie dłuższy czas niż preparaty w zwykłych opakowaniach.
  • Najwyższa jakość surowców - Skoczylas to składniki użyte do produkcji suplementów diety, powinny być starannie wyselekcjonowane. To wpływa na efektywność preparatu oraz szybkość jego działania.
  • Właściwy dobór substancji - składniki powinny być dobrane w taki sposób, aby wzmacniać swoje działanie i oddziaływać na organizm wielokierunkowo.
  • Skoczylas to brak szkodliwych, sztucznych dodatków, które bardzo często powodują działania niepożądane.
  • Ukierunkowanie na dany problem - najlepsze są produkty, które mają działać na aktualny problem organizmu. Dzięki temu stopniowo można wspomagać eliminacje nieprzyjemnych objawów lub dolegliwości. Preparaty multiwitaminowe bardzo często zawierają w składzie substancje, które wzajemnie osłabiają swoje działanie albo zaburzają ich wchłanianie.

Wszystkie te przesłanki, spełniają produkty marki Skoczylas. To właśnie, wyróżnia preparaty na tle innych. 

Witaminy Skoczylas 

Skoczylas jest świetnym uzupełnieniem diety. Nie tylko wyrównują niedobory określonych składników odżywczych, ale także działają prozdrowotnie. Mogą wspomagać leczenie pewnych schorzeń i chorób oraz zapobiegać ich powstawaniu. Skutecznie wzmacniają kondycję organizmu i poprawiają ogólny stan zdrowia. Warto wiedzieć, że suplementy diety powinny być stosowane w szczególności u osób, które stosują diety eliminacyjne i niskoenergetyczne oraz diety dla sportowców.

Preparaty wysokiej jakości oczywiście będą droższe, niż te słabej, jednak paradoksalnie zaoszczędzić można właśnie na tych droższych. Wynika to z tego, że wysoka jakość to skuteczne działanie.

Wszystkie dostępne na rynku preparaty, które działają, mają odpowiednią wartość energetyczną. Niestety przeprowadzone kontrole jakości niektórych z nich wykazały, że wiele z nich nie zawiera deklarowanych ilości substancji aktywnych oraz było zanieczyszczonych chemicznymi związkami różnego pochodzenia. Z tego względu decydując się na zakup suplementów diety, trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem, wybierając preparaty sprawdzonych firm i opracowane przez specjalistów, takich jak dr Marek Skoczylas.

Dr Skoczylas

W oparciu o swoją wiedzę dr Skoczylas stworzył preparaty, które zawierają w składzie jedynie składniki o potwierdzonym prozdrowotnym działaniu na organizm. Z tego względu efekty można odczuć bardzo szybko. Zatem szukając odpowiedniego produktu dla siebie, warto zapoznać się z ofertą suplementów dr Marka Skoczylasa i wybrać preparat, który będzie odpowiadał na indywidualne potrzeby i oczekiwania.