Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Olicaps Omega 3-6-9 60 kapsułek Zobacz większe

Olicaps Omega 3-6-9 60 kapsułek

5903148620343

Nowy produkt

Formeds sp. z o. o.

Olicaps Omega 3-6-9 60 kapsułek

Producent: ForMeds

Więcej szczegółów

37,00 zł brutto

0,62 zł za kapsułkę

Cechy produktu

Cechy dodatkoweProdukt nie zawiera sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp
MarkaForMeds
OpakowanieSłoiczek szklany
PostaćKapsułki
PrzeznaczenieKwasy alfa-linolenowy (ALA) i linolowy (LA) pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Więcej informacji

Olicaps Omega 3-6-9 60 kapsułek

Olicaps Omega 3-6-9 zawiera kwas alfa-linolenowy (ALA), linolowy (LA) i oleinowy pozyskiwane z oleju lnianego.

Produkt Olicaps Omega 3-6-9 pomaga głównie w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi dzięki obecności w swoim składzie kwasu alfa-linolenowego, oleinowego oraz linolowego. Sumplement diety spożywa się w trakcie posiłku. Korzystne działanie kapsułek można zauważyć podczas regularnego stosowania, jednak nie może być uznawany za substytut zróżnicowanej diety. Zalecane jest również zdrowe odżywianie oraz aktywny tryb życia. Zaletą kapsułek jest brak wypełniaczy, barwników i przeciwzbrylaczy w produkcie. Wszystkie trzy kwasy należą do tłuszczów nienasyconych, które mają za zadanie chronić organizm przed chorobami. Pełnią ważną funkcję w profilaktyce chorób serca i krążenia. Korzyści ze spożywania kwasu omega 3 to między innymi: odpowiednia krzepliwość krwi, zapobieganie rozwojowi miażdżycy, zwiększona odporność organizmu oraz obniżenie zbyt wysokiego ciśnienia krwi. Suplement nigdy nie zastąpi naturalnych składników potrzebnych organizmowi do poprawnego funkcjonowania ale jest bardzo korzystnym dodatkiem, który będzie wspomagał organizm.

Znaczenie kwasów tłuszczowych jest nieocenione dla właściwego funkcjonowania organizmu. Bardzo dużo osób zmaga się z podwyższonym cholesterolem a przyjmowanie kapsułek Olicaps Omega 3-6-9 wraz z odpowiednią dietą pomoże w utrzymaniu koszystnego poziomu cholesterolu we krwi. Skład suplementu to olej lniany zimnotłoczony, żelatyna rybia oraz glicerol. Korzystne działanie występuje w przypadku dziennego spożywania dwóch kapsułek raz dziennie. Produkt Olicaps Omega 3-6-9 nie zastąpi jednak zbilansowanej diety, więc warto skupić się na spożywanych posiłkach, aktywności fizycznej dodając do tego zażywanie wspomnianego suplementu.

Skład produktu

Porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera: olej lniany zimnotłoczony – 1 000 mg, w tym: kwas alfa-linolenowy: 428 mg (FFA), kwas linolowy: 66 mg (FFA), kwas oleinowy: 66 mg (FFA).

Składniki: olej lniany zimnotłoczony, żelatyna rybia, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć).

Sposób użycia

Spożyć 2 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.
Ilość porcji w opakowaniu: 30.
Zawartość opakowania netto: 38,8 g.

Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Ze względu na naturalne pochodzenie oleju lnianego, po dłuższym czasie można zaobserwować półstały osad wypełnienia kapsułki. Zjawisko to nie wpływa na jakość produktu.

Działanie

Kwasy alfa-linolenowy (ALA) i linolowy (LA) pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Korzystne działanie występuje w przypadku dziennego spożycia: 2 g ALA i 10 g LA.

Opinie

Napisz opinię

Olicaps Omega 3-6-9 60 kapsułek

Olicaps Omega 3-6-9 60 kapsułek

Olicaps Omega 3-6-9 60 kapsułek

Producent: ForMeds

Produkty powiązane

omega 3, omega 6, kwasy omega, omega-3, omega 9, ilocaps omega

30 innych produktów w tej samej kategorii: