Promocje

Nowe produkty

Informacja

  • PayPo

Soki i oleje

Soki ekologiczne

Soki i oleje - niezastąpione w codziennej diecie osób dbających o zdrowie.

Ekologiczne oleje tłoczone na zimno z najcenniejszych roślin. Spożycie oleju roślinnego stale rośnie, a ich zwolennicy uzupełniają dietę w dobroczynne kwasy tłuszczowe. Oleje są stosowane najczęściej w trakcie posiłku. Zwolennicy olejów tłoczonych na zim...

Soki ekologiczne

Soki i oleje - niezastąpione w codziennej diecie osób dbających o zdrowie.

Ekologiczne oleje tłoczone na zimno z najcenniejszych roślin. Spożycie oleju roślinnego stale rośnie, a ich zwolennicy uzupełniają dietę w dobroczynne kwasy tłuszczowe. Oleje są stosowane najczęściej w trakcie posiłku. Zwolennicy olejów tłoczonych na zimno dodają je do sałatek lub jako dodatek do pieczywa, są też osoby, które bezpośrednio piją olej. Najczęściej jest to 1 łyżeczka oleju do maksymalnie 2 łyżek stołowych na dobę. Oleje zawierają następujące kwasy: kwasy tłuszczowe omega -3, kwasy omega – 6 i witaminy z grupy B, witaminę A, D, E, K oraz witaminę C. Oleje zimnotłoczone to najlepszy wybór dla stosowania zdrowej diety oraz idealna suplementacja dla wegan. Oleje ekologiczne to najwyższa jakość, zamknięta w szklanych butelkach, co gwarantuje świeżość oleju tłoczonego na zimno. Oleje nierafinowane to kolejna odsłona wartości odżywczych dla naszego organizmu, które są wykorzystywane zarówno w kuchni jaki i kosmetyce.
Soki na bazie naturalnych składników, do których możemy zaliczyć owoce czarnego bzu, aloes i pokrzywę. Soki to nieodłączny element zbilansowanej diety, które są komponowane z myślą o poprawianiu jakości naszego samopoczucia. Poszczególne właściwości odżywcze, witaminy i minerały oraz węglowodany są dostosowane do indywidualnych oczekiwań każdego z nas. Smak soku oraz jego konsystencja zależy od rośliny, owocu, zioła lub warzywa z którego jest wytwarzany sok. Zdrowa żywność bazuje na właściwościach leczniczych czerpanych z natury, która oferuje bardzo dużo roślin, z których otrzymuje się zdrowe soki i syropy.

Jest 3 produktów.Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów